SR Suntour AXON RL-R

29" Vidlice SR Suntour Axon RL-RC, 15 QLC2 Vysoké požadavky na kvalitu, spolehlivost a nízkou hmotnost splňují kromě nejvyššího provedení Werx také ostatní modely řady Axon...
4 816 Kč
Doporučená nabídka Koloportal

Top nabídka

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 102 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma99 % • 27 410 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 3 366 recenzíDalší informace

z řídítek
Karbon

Funguje paráda

• , zakoupeno v Cycology

• Luxusní odpružená vidlice, Za super cenu.
    • Žádná
  • , zakoupeno v Cykloněmčík

• Super volba poměr cena výkon
    • Zatím jsem nic nenašel

Zvědavost mě dovedla k této vidlici značky Suntour,protože jsem doteď používal jen RockShock a jsem mile překvapený.Najezdil jsem s ní zatím jen cca 600 km v terénu a nemůžu zatím říct nic proti.Vidle sedí,je tuhá,po odemknutí žádné zbytečné houpání,po zamknutí je pěkně tvrdá,15mm osa drží pevně v náboji,takže žádné škrtání kotouče o destičky,Za mě velká spokojenost,kdo hledá v téhle cenové kategorii vzduchovou vidlici,můžu doporučit.

Určení
Uzamčení vidlice
z řídítek
Karbon

29" Vidlice SR Suntour Axon RL-RC, 15 QLC2

Vysoké požadavky na kvalitu, spolehlivost a nízkou hmotnost splňují kromě nejvyššího provedení Werx také ostatní modely řady Axon. Karbonový materiál vnějších kluzáků v tomto případě nahradila lehká magnéziová slitina. Sloupek řízení a horní dutá korunka dostaly pevné hliníkové provedení. Uvnitř však zůstalo vše přesně tak, jak se na špičkovou závodní vidlici sluší a patří. Efektivně pracující vzduchové odpružení a pokročilý systém tlumení s uzavřenou olejovou patronou uspokojí každého profesionálního i amatérského bikera bez rozdílu.

Magnéziové vnější nohy s pevnou 15 mm osou, hliníkové vnitřní kluzáky o průměru dvaatřicet milimetrů. Axon ani ve svém cenově dostupnějším, stále však velmi lehkém a odolném provedení nerezignoval na nejnovější technologie a nabízí do puntíku vše, co od moderní vidlice očekáváte. U nejvýše postavených verzí Elite k tomu všemu dále připočtěte dutou horní korunku a pevnou titanovou osu.

Systém vzduchového odpružení s uzavřeným typem olejové tlumící patrony je u vidlic řady Axon standardem napříč všemi produkčními verzemi. Vrcholem nabídky zůstává provedení RLRC s dálkovým zamykáním z řídítek a možností nastavení rychlosti odskoku a míry nízkorychlostní komprese.

SR Suntour

NE

Nastavení odskoku

ANO

Nastavení pružení tlak vzduchu

Uzavírání vidlice z řidítek hydraulické

Osa 15mm Q-LOC2

Brzda

Postmount disc

Maximální průměr kotouče 180 mm

Hmotnost 1660 g

Funguje paráda

• , zakoupeno v Cycology

• Luxusní odpružená vidlice, Za super cenu.
    • Žádná
  • , zakoupeno v Cykloněmčík